Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan valjam be a fiunak...

Rami** kérdése:

Hogyan valjam be a fiunak hogy nagyon tetszik és szeretnék járni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe totál bele havarodtam egyszerüen imádom mindig hosszasan beszélgetünk igaz eddig csak 4 5 ször beszélgetem vele fb de akkor is azt irta hogy cuki vagyok meg szép meg miden azt is monda hogyha el megyek hozzá akkor el se enged de azt is mondta hozzá hogy a szakácsa leszek meg csak ugy polyénbol irtam neki hogy imádom hogy mit reagál rá és azt mondta hogy ö is engem mindig olyan.kedves velem suliban el veszi a sálamat és azt szagolgassa meg minden szokta az oldalamat is bökdösni meg minden ki veszi a teledon a zsebembol és nem adja vissza csakk akkor ha a szemébe nézek és szépen kérem. Fiuk hogyan a f agyam még jobban a tudtára hogy nagyon szeretem. Jah ezekből a jelekböl szerintetek ő is edvel? Meg egy csomo barátnőm szerint is belém van zugva meg egy csomo lány is észre vette hogy szeretem hogyan nem tudja észre venni hogy szeretem. Fiuuuk léci segitsetek szerintetek hogysn lenne jó
2013. dec. 5. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírtakból ítélve nyitott kapukat döngetsz, kedves Rami :)



Nem muszáj filmszerű szerelmi vallomásban gondolkodni. Hívd el valahova(séta, mozi, bowling vagy amit akarsz) és hagyd hogy alakuljon magától. Fogd meg a kezét amikor sétáltok haza, elég egyértelmű lesz a szitu. De ahogy leírtad már most is az :)

2013. dec. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh nagyon köszii :)
2013. dec. 6. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!