Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha tetszik...

Mit csináljak ha tetszik nekem nagyon egy csaj és énis bejövök neki de csak akkor hajlandó velem járni ha énis elkezdek cigizni mint ő? Nagyon nagyon szép és most nagy döntés előtt álok nem tudok mit tenni elkezdjek cigizni mert mindent adnék érte?!

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mész bele, ha van egy kis büszkeséged...
2013. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neszivass már, hogy ilyen van.... Olyanról hallottam, hogy fordítva, leszoktatási célzattal bezsaroltak valakit, de hogy egészségkárosítóan... Gáz a csaj, nekem nem érne ennyit, az tuti.
2013. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy te sem vagy százas, ha egy ilyen csaj természete bejon..

Szivj el egy két cigit dugd meg utána meg hagyd abba a cigit és dobd a csajt, ha ilyet kér akkor kb ennyit ér az nő..

2013. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van le van szarva amúgy is cigis csajok nagyon elcsúnyálódnak! Nem?
2013. nov. 30. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlik, hogy összejöjjön Veled, rég rossz. Gondolom tinik vagytok, mondd, hogy ha enélkül nem tud elfogadni (mert nem értem, ha tetszel neki, akkor most mi a gondja?), akkor így járt. De nehogy már ez legyen a feltétele, hát milyen világot élünk? :D
2013. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt megmondom neki köszi a tanácsokat!
2013. nov. 30. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan betegséget vennél pénzért?


Teljesen igazat adok Ötöskének, ha eddig nem ment, cigivel sem fog. Sőt! Ha te minden meggyőződésed ellenére a kérésemre elkezdenél cigizni, az sugallna nekem néhány dolgot: hogy elkeseredett vagy, vagy papucs, vagy nem a fejeddel gondolkodol...

2013. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!