Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek az ötös...

Ha megnyernétek az ötös lottót akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
legelőször arra lennék kíváncsi h először is elmondanátok vagy titok lenne? mert gondolom ilyen esetekben hirtelen nagyon sok barátja lesz az embernek

2013. dec. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hétig úgy élnék, mint előtte (valahogy kibírnám), aztán kérnék fizetésemelést, amit persze nem adnának, erre felmondanék, mivel ennyi pénzből, amit keresek, nem tudok megélni. A legfontosabb pedig: nagyon meggondolnám, hogy kinek beszélnék róla, és ki kapna a pénzből.
2013. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 II.Dartheon ***** válasza:
egyetértek elsővel.. bár én mindenképpen létrehoznék belőle egy céget, vagy egy kis ökokertet :D
2013. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem mondanám el szerintem senkinek... úgy csinálnék mintha misem történt volna aztán szerintem eltűnnék innen vahova valakivel aki szintén nem tud a pénzemről
2013. dec. 6. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek egy pénzügyi tanácsadóval beszélnék. Nyilván egy részét be kell fektetni és a kamatból vígan lehetne élni. Az is több 100ezer forint.
2013. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Öngyilkosság elmondani bárkinek is. Persze nyilván előbb-utóbb el kell mondani a családnak és barátok is rájönnek valahogy (huszonéves autó helyett új Ml Mercivel jelenek meg) de nagyon óvatosan kellene utána élni,tuti sokan paranoiások lesznek utána. Mondjuk fegyvervizsgát tennék és lenne valami lőfegyverem az tuti,valaki átmászik a kerítésemen előbb lőni utána kérdezni :D Veszélyes dolog ennyi pénz főleg a mai világban amikor pár ezerért kibeleznek.
2014. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!