Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bármilyen nyelvvizsga szóbeli...

Bármilyen nyelvvizsga szóbeli részét össze lehet vonni egy másik fajta nyelvvizsga (az én esetemben Pannon) írásbeli részével?

Figyelt kérdés
Már másodszorra nem sikerült németből a felsőfokú nyelvvizsgám, mind a kétszer a hallott szöveg értése résznél buktam el. Az írásbelim meg lett elsőre, emiatt olyan nyelvvizsgát keresek, aminél nem kell újra csinálni az írásbelit.

2013. dec. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt az infót találtam:


"A meglevő államilag elismert írásbeli vagy szóbeli nyelvvizsga-bizonyítvány bármelyik másik államilag elismert írásbeli vagy szóbeli bizonyítvánnyal együtt komplexnek minősül. A honlapunkon (itt ») megtalálja a teljes kínálatot, olyat válasszon, amelyik ad ki külön írásbeli és szóbeli bizonyítványokat."


[link]

2013. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 7. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!