Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb megoldás, otthon...

Mi a jobb megoldás, otthon tornázni napi 20-30 percet, vagy konditerembe járni napi 1400-ért?

Figyelt kérdés
kondi, torna, fogyás
2013. szept. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ mennyi pénzed van és milyen képzettséged. Nekem fölösleges lenne befizetnek konditerembe, mert másra kell kigazdálkodnom pénzt. De én itthon tudok hasznos edzést csinálni.


Rajtad áll..

2013. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod. Én egy csomót leadtam úgy, hogy nem jártam kondiba, csak 2 hónapot így a nyáron, mert volt időm (fogjuk rá..:D). Ráadásul rengetegen helytelenül végzik a gyakorlatokat, és közel se olyan hatásos így.


Ha otthon edzel megfelelően, az tökéletesen jó. És abból a pénzből amit mondjuk egy kondibérletre költenél, elkezdhetsz felszerelkezni súlyzókkal.

De persze lehet saját testsúllyal edzeni is.:)

2013. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En kondiba jarok, mert 1. itteni arakhoz kepest megeri, 2. 9 nm-es koliszobamban kemeny 2 nm-nyi helyem lenne mozogni, 3. lusta vagyok itthon mozogni...:D

Amugy csak napi jegy lenne? Havi berlettel nem jönne ki olcsobban?

22L

2013. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megengedhetném hogy kifizessem, de minek? Van értelme a kardiogépeknek? Nem célszerűbb ingyen tornázni otthon? Nem tudom hogy melyik a hatékonyabb. Sajnos bérlettel 1400, amúgy meg 1690/napi ár (Life1).


Nem azt mondom hogy lusta vagyok vagy bármi, és el is vagyok 1-2 órát simán konditeremben folyamatos mozgásban, úgy hogy kellemesen elfáradok a végére...


szóval nehéz dönteni.


cél hogy formában tartsam magam, állóképesség, és hát igen szeretnék pár kilót leadni.

2013. szept. 17. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Otthon olcsóbb, és átmozgatni, a kellő izomstimulációt így is elérheted.

Konditerem speciális edzésekhez, főleg az izomtömeg hatékony növelésekor jön jól, de ez leginkább testszobrászok számára teszi fontossá.

2013. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En a helyedben megprobalnam elöször otthon, mondjuk 1-2 honapig. Ha ugy latod, hogy megy, van idöd/kedved/energiad, akkor jo, ha nem, akkor meg egy honapra kiprobalhatod a kondit. :)

(kondis lany)

2013. szept. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van, ki kell próbálni mindkettőt és akkor hamar kiderül, hogy melyik való neked.

Meg ugye pénztárca függő is. Nekem pl a fittness terem jobban bevált, de ha nincs rá pénz akkor nincs :( Próbáltam a futást, merthát az ingyen van, de mindenki megfordult utánam, és baromi zavaró volt!

2013. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
leginkább tőled függ. a konditerem néha jobb (pl. ha a gépeket akarod használni, gondolom, nincs otthon mindenfajta géped, mind a bicikli, futópad, meg az összes, súlyzós gép). ha viszont tornázni akarsz, azt otthon is csinálhatod. viszont a legtöbb ember jobban csinálja a dolgokat ha elmegy egy órára, ott rá van kényszerítve. (meg az edző is kijavít, ha rosszul csinálod.) otthon meg ott van a kifogás, hogy ja, ma nem, most ezért neem, most zért nem. meg ilyen lehet edzőteremnél is, most nem értem rá elmenni,most ez volt, az volt. ez tőled függ, hogy mennyire vagy fegyelmezett.
2013. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!