Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az evfolyamtarsam bejon Bejon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az evfolyamtarsam bejon Bejon a termeme beszelgetunk puszival koszonunk egymasnak Megkerdeztem szeretsz ebbe a suliba jarni? Erre o :elozo sulim jobb volt, de van par lany aki szep es te is az vagy Van baratnoje de nem komoly soha nem lognak egyutt.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok bejovok neki ,vagy csak baratsagot erez irantam??

#barátság #ne szamitsak tobbre tole?
2013. nov. 30. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Így a leírásból, meg a stílusból óvodába jártom mind a ketten. Hogy együtt homokoztok-e vagy sem, meg oda-vissza gurigatjátok a labdust, ebből még szép emlék is lehet.
2013. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez nem feltétlennül azt jelemti hogy akar töled valamit lehet hogy csak szép vagy
2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem szunetben cidazd le a radiator mogott
2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hahahaha:Dd igazabol sok dolog tortent meg de ha leirtam volna mindent eleg hosszura sikeredett volna...
2013. nov. 30. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

miért váltott sulit ha z nem teszik neki. tán kicsapták vagy gyenge volt ahhoz? esetleg csak különlegessé akarja tenni magát azzal hogy nehéz de megbirkózik az új helyzettel szöveggel.

szerintem nem jó tanuló

2013. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!