Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám miért szól meg egy...

Édesanyám miért szól meg egy olyan csekély dolog miatt, hogy szeretem a vihart, viharban fényképezni?

Figyelt kérdés

Imádom a természeti jelenségeket fényképezni, csak natúrban nézni őket, a legcsodálatosabb művész. A vihar pedig kimondottan a kedvenc témám. Imádok viharban sétálni (főleg vízparton), nézegetni az ablakban, aludni viharos éjjeleken...

Anyukám szó szerinti idézete szerint ez beteges. Sokszor kiakadt rajta... Miért ilyen? Nem értem én ezt. Valaki sejti? :D


lány, 20


2011. márc. 25. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a vihart (na nem akkor, mikor épp szabadtéri programot akarok), ennek van egy hangulata. Anyukád biztos konzervatív felfogású, nem szereti a szokatlan dolgokat.
2011. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, én is imádom mikor hatalmas vihar van, fúj a szél, szakad az eső, legjobb. :D Szerintem is kicsit konzervatív az anyukád.
2011. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is csodálom a vihart, és minden jelenséget, ami vele jár! :)

Vannak olyanok, akik nem értik meg, ha valakinek van egy szenvedélye. Egyből beteges mániára gondolnak.

Ne vedd föl, ha bármit szól. Fogd úgy fel a dolgot, hogy te különleges vagy, és különleges embereknek sokszor ez jár osztályrészül, hogy nem értik meg őket.

Az a sok szép kép, és élmény, amit a vihartól kapsz, kárpótol a megjegyzésekért.


Mindenesetre anyuddal emiatt ne vessz össze! :)

2011. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a vihart. Lehet, hogy anyukád csak félt téged, hogy ha viharban kint mászkálsz, még a nagy szélben rád dől egy fa, vagy beléd csap a villám.
2011. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem szép a vihar...anyukád vlsz félt, és nem akarja, h megfázz v. vmi bajod legyen, v. hogy megszóljanak a merev gondolkodású emberek(akik előszeretettel tartanak mindenkitt nem normálisnak, aki kicsit is különbözik tőlük, és mer érdekes, nem mindennapi dolgokat csinálni).

sztem emiatt ne vessz össze anyukáddal, ereszd el a füled mellett, ha emiatt cs*sztet.

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert vihar idején nem kell gépeket használni,akinek van esze lenyomja a villanyórát és bebujik az ágyba,te ostoba csak félt anyukád,és ha beléd vág a villám...te marha
2011. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
"lenyomja a villanyórát és bebujik az ágyba" :D :D :D Te idióta, gyáva kukac! :P
2011. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Talán mert vihar idején nem kell gépeket használni,akinek van esze lenyomja a villanyórát és bebujik az ágyba,te ostoba csak félt anyukád,és ha beléd vág a villám...te marha


Nyehehe, kedvesem. Szerintem ne menj ki az utcára, bármikor elüthet egy autó, elkaphatsz valami fertőzést ésatöbbi, ésatöbbi. Kívánok neked előre kellemes Húsvétot, nyomjon a nyuszi értelmet.


A többi értelmes választ nagyon szépen köszönöm, lehetséges, hogy tényleg arról van, hogy konzervatív. Merőben mások vagyunk, ő pl. a múzeumok hangulatától is retteg, én imádom.

2011. márc. 25. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Talán mert vihar idején nem kell gépeket használni,akinek van esze lenyomja a villanyórát és bebujik az ágyba,te ostoba csak félt anyukád,és ha beléd vág a villám...te marha"


Hívd a 112-t is, nehogy valami bajod essen, te marha.

2011. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Ááá, egy sorstárs :)

Valószínűleg "csak" félt. Sajnos (saját szüleimen tapasztaltam) ezen nem segít az ésszerű magyarázat. Én kb. 12 éve járok sokat a természetben, változó időjárási viszonyok között, van már némi tapasztalatom arról, mikor mi tud történni, ha kint vagyok, és még mindig megkapom azokat a "jótanácsokat", hogy "most ne menj ki, esni fog, megázol, megbetegszel", "most ne menj, mert hideg van, megfázol, megbetegszel", "most ne menj, mert meleg van, gutaütést kapsz", "oda ne menj, mert bántanak", "oda se menj, mert leesel", "oda se menj, mert megcsíp a kullancs". Persze, sz@rok rá, de egyszerűen dühít, hogy ilyen ostoba tanácsokat még mindig rutinból odalöknek nekem. Nem kizárt, hogy veled is ez van. Egyszerűen nem tudnak arra átállni, nem tudják felfogni, hogy más éppen azt szereti, amit ők nem.

Egy időben kitaláltam tréfás válaszokat, pl. "ne menj, mert esni fog"-ra "tudom, gumicsónak, mentőmellény", de nem vették a lapot... :(

24f

2011. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!