Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szóljon a blogom?...

Miről szóljon a blogom? Lehetőleg lány főszereplővel. Többi lennt.

Figyelt kérdés
Imádok blogot írni, csak a baj, hogy nincs semmi ötletem a témájához. Valami nem sablonosra gondoltam, lehet benne varázslat vagy bármi........ Lány főszereplővel.

2013. dec. 10. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de ha jól tudom, a blog internetes napló, vagyis azt írod le benne, ami veled történik.
2013. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

újraértelmezted a bolg jelentését,viszont szerintem bele se kezdj

hogy miért?

azt se tudod,hogy mit jelent,a másik,hogy ha itt kell ötleteket gyűjtened nem lehetsz valami kreatív

2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
szóval: akkor hogy nevezzem? miről szóljon a történet?, így már jobb? okés. 2.: nem ezt kérdeztem, kedves második komizó. a véleményed nem érdekel, majd ha a kérdésre válaszolsz akkor érdekelni fog.
2013. dec. 10. 19:48
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

Legyen a neve Cherryle és becézzék Cherry-nek:D Arról szóljon, hogy az osztályba jön egy új srác aki olyan rossz fius és beleszeret, pedig Cherry mindig is jó kislány volt, és utálta az olyan fajta fiukat... de ő még is tetszik neki, bár eleinte még maganak se meri bevallani.

Még van több ötletem.. En is szeretek blogot irni csak nincs ra idom

2013. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
inkább nem osztom meg a véleményemet... -_-
2013. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Erőltetetten nem lehet írni. Az írás nem arról szól, hogy írsz, mert villogni akarsz, meg menő akarsz lenni, hanem arról, hogy ha van egy ötleted, azt megvalósítod. Vécére se úgy mész, hogy órákon át addig erőlködsz ott, amíg nem jön valami termék, hanem eleve csak akkor mész, amikor kell, nem?
2013. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
normális kommentek már nem jöhetnek? -.-" mondjuk a cherry-s ötlet jó, de van még?
2013. dec. 14. 17:22
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

nem fogtad fel, hogy nem lehet úgy blogot írni, hogy mástól van az ötlet???

Nehogy már mi mondjuk meg, hogy TE miről írj... ha nincs fantáziád kitalálni egy ötletet, akkor már zátonyra futott az egész!

Hülyeség ilyeneket kérdezni!

Én is mondanám, hogy már egy normális blogoló sincs itt, aki SAJÁT gondolatait fejti ki??

2013. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
óó, érdekes, hogy velem is szokott olyan lenni, hogy van több blogötletem, de csak egyet valósítok meg, a többit megmondom másnak.... most ment amúgy a rossz értékelés.
2013. dec. 15. 08:41
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

tőlem ;)

de itt nem arról van szó, hanem arról, ha nincs fantázia, nincs élvezhető blog.

Puszi, K.

2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!