Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szóljon a blogom?...

Miről szóljon a blogom? Lehetőleg lány főszereplővel. Többi lennt.

Figyelt kérdés
Imádok blogot írni, csak a baj, hogy nincs semmi ötletem a témájához. Valami nem sablonosra gondoltam, lehet benne varázslat vagy bármi........ Lány főszereplővel.

2013. dec. 10. 19:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
megint nem ez volt a kérdésem. olyan nehéz lenne nem rámenni arra, hogy komment elküldése? nem hinném... eléggé rossz lehet a felfogásotok, ha ezt nem értitek.
2013. dec. 22. 11:11
 22/26 anonim ***** válasza:
eléggé nehéz felfogású kölyök lehetsz, ha nem fogod fel, hogy erre nincs válasz :P
2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
"olyan nehéz lenne nem rámenni arra, hogy komment elküldése?" :D Problem?XDD Többen is írtunk kommentet:D Szerintem a kérdező valszeg egy troll:D:D:D:D Ennyire csekély felfogóképességgel nem rendelkezhet valaki ugyanis :):)
2013. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
és ha nincs válasz? az is jobb, ennél.
2013. dec. 22. 19:11
 25/26 anonim ***** válasza:

Ezt te írtad, akkor nem tudom, minek, de nekem mind1:)

"A kérdező kommentje:


megint nem ez volt a kérdésem. olyan nehéz lenne nem rámenni arra, hogy komment elküldése?"

:D Szépséges ünnepeket!!:):):)

2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A titokzatos ***** válasza:
Gondolj ki egy témát ami érdekel, szerelem, egy kirándulás, táborozás vagy akármi és ihletődj a saját életedből. :)
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!