Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Betét vagy tampon?

Melyik a jobb? Betét vagy tampon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a tampon, Te pedig próbálgasd és tapasztald ki neked melyik jobb
2013. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenkinek más.Én betétpárti vagyok.
2013. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Passiflora ***** válasza:

Nekem a betét vált be, abból is csak a Carefree márkájút használom. Sokkal jobb nedvszívó, és a felülete is sokkal természetesebb, sem olyan "befülledős műanyagos" érzetű, mint sok más márka (köztük az agyonreklámozott, drágább) fajták).


Egyszer-egyszer előfordult, hogy kénytelen voltam valami más márkát venni, ha kisebb helyen nem kaptam Carefree-t.


Persze biztos mindenkinek más válik be, de nekem pl. az Always olyan érzés, mint ha egy műanyag fólián üldögélnék, nulla szellőzéssel; nekem semmivel nem tűnt jobbnak, mint a 100 FT-os boltban kapható olcsó fajták, amit kíváncsiságból kipróbáltam néha - pont ugyanakkora csalódás volt, csak drágább.

2013. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!