Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most össze zavarodtam mit...

Rami** kérdése:

Most össze zavarodtam mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyban elvileg szeret mar jartunk is 3 napig az alatt 2 szer szkitottam vele aztan meg gyozott hogy megis 2 is szakitottam vele akkor nem kelett de most meg igen. Elsödjére azert szakitottam vele mert feltem hogy ossze töri a szívem. Amikor másodjara összejötünk akkor tok nyugott voltam aztan masnap meg taliztunk meg volt a köszönés az arcra puszi aztan meg csak kerulni akartam ot oran eg fiuval meg a baratnömmel szorakoztam akkor meg ugy nezet a masik fiura mintha karoba akarna huzni meg ugyanazzal a fival szorkoztunk es mosolyogva mondtam neki hogy aljon le mert meg vremem ilyen viccelödésből aztan oda jott hogy mondja a fiunak hogy aljon le.
2013. dec. 11. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
És én ebböl azt vettem le hogy birrokolnk akar engem mwg hogy mwg akar mindentol vedni de en utalom hogyh meg akarnak vedenk egyszeruen nem birom ha meg akarnak vedeni meg ha bortokolni akarnak. A baratnojim segitsegevel szakitottam vele masodjara is de most szemelyesen szakitottam vele de ugy hogy fogtam a baratnom kezet es en meg le fele neztem nem mertem a szembe nezni amamikor ondam neki hogy szakitok vele erre azt mondta hogy legyen ahogy akarod. Máma meg ugy csinalt hogy eszre se vett engem csak tavolrol nezett engem meg jo ha egyszer letszer összefert a pillantasunk. Meg egy kicsit kocsog vot amikor egyszer ketszer hozzam szolt amikor jartam vele akkor nem kellet de meg mielott kartam veleeg kellet most meg ugy allok vele hogy akarok vele is lenni meg nem is na most mi legyen? Egy kicsit pifatlasag lenne ha ujra osszejonnek vele meg ha mar szoba se merek vele allni mar mert felek
2013. dec. 11. 20:18
 2/3 A kérdező kommentje:
Lecci konkrét valaszokaz dajatok hogy tudjam mi legyen
2013. dec. 11. 21:13
 3/3 Dolly99 válasza:
nézd én nem vagyok jártas az ilyenben, de szerintem nem birtokolni akar, hanem abba a társaságba szererne tartozni, amiben most te éppen vagy. szerintem szeret téged, de az írásodból azt veszem le, hogy te nem szereted viszont. adj neki még egy esélyt, de ne csak 3 napot!!!!amúgy hány éves vagy?
2013. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!