Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt érzem, mintha nemsokára...

Azt érzem, mintha nemsokára történne valami. Másban is felmerült ez az érzés?

Figyelt kérdés
Egy szép,napos/felhős októberi délután volt.Jó napom volt,semmi rossz nem történt,sőt.Szóval ülök a vonaton,bámulok ki az ablakon.Kellemes és nyugodt minden,komolyan mintha be lettem volna tépve,vagy valami olyasmi.Mérhetetlen boldogságérzet töltött el.Egy nyugodt szám szólt,amikor hirtelen belémhasított egy pokoli érzés.Leginkább a szorongásra hasonlított,nyugtalanságra.Tudjátok,van az az érzés,amikor vártok valami,hogy na mindjárt megtörténik.És eközben hirtelen egy mondat jutott az eszembe,vagy ezt mondta egy hang a fejemben (nem is tudom),hogy "kár,hogy nemsokára minden megváltozik,s odalesz." Azóta is amikor nagyon nagy a csend körülöttem,és minden szép, (pl. ha kitekerek a szőlősdomb tetejére,és megy le a nap.)az a szépséget úgy nézem,mintha utoljára nézném,utoljára megnézném magamnak.Ezt még azelőtt sosem tapasztaltam,és azóta nem hagy nyugodni.Oké,sok a világban a probléma,és hihetetlen romlásnak indultunk,de ez már egy ideje így van.(nem is a stressz vagy ilyesmi okozza,egyszerűen minden rendben van.)

2013. dec. 12. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen velem is ilyen van.

Tudod mi történik?

KARÁCSONY LESZ!!!

2013. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis,igen.Szürke Karácsony:(
2013. dec. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!