Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van a Barátok közt...

Hogy van a Barátok közt Fekete család szála valójáában?

Figyelt kérdés

Mármint, azt tudom, hogy Ki, Kinek a Kije, csak picit összekuszált számomra, az, hogy mindenki Fekete, kivéve, Orsit, és Noémit! Orsi nővére, anyja is fekete, és annó amikor fent volt Tünde (Orsi nővére, Szabi anyja), akkor az volt, hogy meghaltak szegény szüleik, és most ott van Bözsi mama! Ráadásul, akkor úgy volt, hogy Szabinak nincs tesója, erre ott van Aliz, sőt Luca is! De már az is fura, hogy a két tesó is külön vezeték néven van, és elvileg édestesók!


Erre tud valaki valami ésszerű magyarázatot? Tudom, nem életbe vágó, de egyre jobban érdekelne! Ha tud valaki valamilyen magyarázatot, vagy ésszerű tippje van, kérem írja meg, előre is köszi!



2013. dec. 17. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy bírom ezt a családot!!!! :) (Persze, Alizon kívül, mert ő valamiért nem jön be!!
2013. dec. 24. 10:36
 12/13 anonim válasza:

Elvileg Bözsi mama meg valakinek a gyereke az Orsi és a Tünde.


Bözsi mama Fekete, és mivel a Szabiék is azok, biztos hogy felvette a nevét a férjének (meg vidéken ez szerintem gyakoribb is).


A lányai Orsi és Tünde. Tünde Fekete, Orsi Ferenczy.


Tehát Orsinak valamelyik férjének a nevét felkellett volna vennie.


Mondjuk én már azt sem értem Tünde gyerekei miért Feketék amikor ő is Fekete, miért nem az apjuk nevét kapták?


Orsi gyereke, a Noémi meg azért Temesvári mert az apja (Temesvári Levente) Temesvári volt (Orsi 1. férje), de valójában amúgy ő nem is az igazi apja (mi a ...?!:D)


Azt én sem értem hogy Orsi miért Ferenczy, lehet Noémi igazi apja Ferenczy és azt vette fel? De akkor nem tűnt fel Noéminak? Mert az első férje Temesvári volt, a második Novák, a mostani pasija meg Bencsik. Tehát a férjei nevét nem vehette fel, max. a Noémi igazi apjáét, de az meg elég h*lyeség. Bözsi mama gondolom azért Fekete mert a férje is Fekete volt (gondolom ezt abból hogy az unokái is Feketék.) De akkor Orsi apja Fekete tehát azért sem lehetne ő Ferenczy. De én mondom azt sem értem hogy Tünde ha Fekete a gyerekei miért az ő nevét kapták, az apa neve helyett? Az meg tuti baki hogy Szabinak azt mondták nincs tesója mert Alíz a tesója (Luca nem Alíz gyereke:D?). Az is baki hogy azt mondta Tünde a szülei meghaltak.


De mind1 ez a Barátok közt egy vicc. Ötlettelen sz*r amit annyira kuszálnak ezzel a hirtelen felbukkanó eltitkolt gyerek, valójában a tesója az anyja, nem az apja az igazi apja ötletekkel, hogy nem is csodálkozom azon, hogy belekavarodtak, főleg úgy hogy tudom hogy milyen amatőrök csinálják ezt a sorozatot.

2014. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Noémi igazi apja Vermes Tibor. Kicsit érthetőbb lenne, ha legalább Orsi, és Tünde egyik néven lennének. Mert mondjuk a Tünde a saját nevét adta a gyerekeinek, így érthető lenne valamennyire. De az akkor sem, hogy a Bözsi mama akkor nem élt, most meg szerencsére igen, sőt, Alíz és Luca sem volt régen. Odafigyelhetnének szerintem azért legalább ezekre.
2014. febr. 16. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!