Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A családi életem katasztrofáli...

A családi életem katasztrofális! Nem bírom tovább! többi lent Le lépjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apum egy idegbeteg anyum meg alkoholista és mentálisan bántanak. Nincd hova menjek. Lépjek le valahova messze??? Szavakkal bántanak és már érzelmi roncs vagyok. utána csodálkoznak hogy rosszak a jegyeim és bántanak tovább. Nem bírom már!!!!!! mit tegyek hogy ez ne legyen így??

2013. dec. 11. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szard le!
2013. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valahogy próbálj az idegesítések és a sértések ellenére is úgy viszonyulni hozzájuk, hogy észrevegyék magukon mit tesznek. Ezt próbáld meg úgy, hogy szólj hozzájuk szépen, és ha megint bunkón lehurrognak vagy megbántanak akkor éreztesd velük, hogy milyenek valójában..persze ha ezt eddig nem veszik észre magukon.. ha pedig tudják de le sem szarnak, akkor se idegeskedj, tudom könnyű ezt mondani, de ha nem foglalkoznak veled és te hiába törődsz velük akkor inkább csak arra figyelj, hogy érzelmileg ne tegyenek tönkre! Vigyázni kell a lelki dolgokra mert nagyon az egészségre mehetnek-nem beszélve a tanulmányi eredményekről is amikkel a jövődet alapozod meg. Ha a helyzet otthon nem változik akkor elköltözéssel megoldhatóak az ilyen dolgok de szerintem csak is akkor ha már a sulit kijártad. Ezért otthagyni semmiképp! Ha pedig a suli alatt is megoldható az elköltözés akkor is necces a dolog, mert magadnak kell fizetned a lakást stb stb.. a jövődre koncentrálj, keress magadnak egy társat mert az embernek szüksége van egy lelki társra.. A legfontosabb, hogy ne tedd tönkre magad. Elfutni a problémák elől, sosem megoldás.
2013. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!