Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van a Barátok közt...

Hogy van a Barátok közt Fekete család szála valójáában?

Figyelt kérdés

Mármint, azt tudom, hogy Ki, Kinek a Kije, csak picit összekuszált számomra, az, hogy mindenki Fekete, kivéve, Orsit, és Noémit! Orsi nővére, anyja is fekete, és annó amikor fent volt Tünde (Orsi nővére, Szabi anyja), akkor az volt, hogy meghaltak szegény szüleik, és most ott van Bözsi mama! Ráadásul, akkor úgy volt, hogy Szabinak nincs tesója, erre ott van Aliz, sőt Luca is! De már az is fura, hogy a két tesó is külön vezeték néven van, és elvileg édestesók!


Erre tud valaki valami ésszerű magyarázatot? Tudom, nem életbe vágó, de egyre jobban érdekelne! Ha tud valaki valamilyen magyarázatot, vagy ésszerű tippje van, kérem írja meg, előre is köszi!



2013. dec. 17. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes... FŐLEG h hogy lehet Orsi Ferenczi??!!

Mert ugye nem lehet az előző férje nevén, hisz a lánya meg Temesvári Noémi...

2013. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ők maguk se értik. A Bözsi mama biztos Fekete? Mert az lehetne, hogy az Alíz apja Fekete, és az anyja felvette a nevét. És akkor a Bözsi mamának Ferenczinek kéne lennie. Hogy kinek haltak meg a szülei, azt nem értem. Bözsimama mindkettő anyja, nem?
2013. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bozsi mama Fekete Jánosné. Anno az volt hogy Orsi és a Tudni szülei meghaltak, e szerint Bozsi mama is elvileg. Ott mindenkit Fekete, csak Orsi és Noémi nem, de egy család. Azt mondták a két testvér (Orsi és Tudndi) édes testvér, így ez sem jöhet szóba.
2013. dec. 18. 15:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, Bozsi mama mindkettő anyja, és az apjuk is.
2013. dec. 18. 15:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Apjuk is ugyan az mindkettőnek.
2013. dec. 18. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:
az alíz meg a szabi a bözsi nyanya unokái, tehát ha az anyjuk ferenczy tünde akkor a tünde férje lehetett fekete,vagy a bözsi néni is ferenczi-né.de már én is belezavarodtam.bocs a kisbetűkért, már megvagyok mattulva a sok sőrtől.
2013. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt úgy tudom, hogy Tünde Fekete, de Orsi Ferenczy, és ha jól emlékszem Bözsi mama is Feketéné!


Leegyszerűsítve, úgy tudom, hogy mindenki Fekete (Bözsi mama, Tünde, Szabi, Luca, Aliz), csak Orsi, és a lánya Noémi nem, és ezt nem értem, hogy hogy is van ez?


Az még oké, hogy ha Aliz Fekete, hogy épp Luca is, meg hogy Szabi, mert tesók, de nem értem, hogy ha édestestvérek, hogy lehet így Orsiéknál? Vagy én nem jól tudom? Ennyire belekavarodtam én is?

2013. dec. 19. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Orsi nevet változtatott, mert szégyellte az anyját Bözsikét, amit megértek, mert tényleg egy hárpia a vénasszony.
2013. dec. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy szégyellte valaha is, márcsak abból kiindulva ahogy nemrég fogadták egymást, és végülis a lakás eladás után is ki kerültek. Nekem mindkettő nagyon szimpatikus.
2013. dec. 23. 16:00
 10/13 anonim ***** válasza:

A Bözsi mama egyáltalán nem hárpia!!!

Luca

2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!