Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hirtelen megöregedn...

Hogy lehet hirtelen megöregedni? (20, f)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én most 20 éves vagyok, de 30-nak akarok kinézni. Mit kell tennem? Hogy tudnék öregebbnek kinézni 10 évvel? Van valamennyi szakállam, bajuszom, borostám is, és nem öltözök fiatalosan, mindig inget veszek föl, fekete nadrágot, övet, nyakkendőt, elegáns cipőt, úgy nézek ki mint valami üzletember, elegánsabban a korosztályomnál. Komolyan viselkedek, és az idősebb emberek társaságát keresem. Mégsem érzem úgy, hogy öregebbnek tűnök a koromnál. Mit tegyek még? (Bevallom, az a célom ezzel, hogy elcsábítsak egy 36 éves nőt, aki nagyon szimpatikus nekem.)

2013. dec. 18. 19:57
 1/2 anonim válasza:

Èrdekes egy fiú lehetsz :)

Szerintem nem csak kinèzettel tudsz - ahogy mondtad "öregebbnek" tûnni. Fontos mèg a gondolkodásmód, stílus, beszèd, viselkedès.

Sok sikert a hódításhoz. :)

2013. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 évet kell hozzá öregedni, szal elkell telnie hozzá 10 évnek, és ahhoz kb 10 évet kell várni hogy elteljen :)
jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!