Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolosok kérlek valaki...

Angolosok kérlek valaki lefordítanná ezt nekem?

Figyelt kérdés

“Sid was great, and Sid was not Vicious. I hate it when I read the shit that people write about punk in general and Sid in particular. For a start, I don’t even really like that word — punk is just a label. Sid was fucking great; a really funny, nice person. People were stupid because they under estimated Sid, and didn’t give him enough credit for what he actually was. Sid wasn’t stupid; on the contrary, he was smart. Sid was hilarious too: he was so tall, and he had a kind of Dee Dee Ramone walk and goofy manner. Some people at the time, and some people now, under estimate Sid. Big mistake. It pisses me off. People speak and write a load of nonsense about punk.”

— Keith Levene about Sid Vicious (via air-flows)



2013. dec. 18. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sid jo volt es nem volt kegyetlen....
2013. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt meg értettem én is a szovegre lennék kiváncsi az egészre!
2013. dec. 21. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Sid jó volt,és Sid nem volt gonosz.Utálom mikor azt a szart olvasom amit az emberek irnak általában a punkról és Sid a része.(ebben a mondatban nem vagyok biztos,kérdőjelet irok a szó után ami nem 100%-ig biztos).A kezdeteknél,nem igazán kedveltem még(?)ezt a szót-a punk csak cimke.Sid kib*szott jó volt:nagyon vicces,kedves ember.Az emberek hülyék mert alábecsülik Sidet,és nem adnak neki elég elismerést(?)azért amilyen igazán(?).Sid nem volt hülye:ellenkezőleg,okos volt.Sid vidám(?)is volt:ő nagyon magas volt,és volt egyfajta Dee Dee Ramone-os séta és lökött módja(?,itt biztos nem ez kéne,de nem tudom leforditani).Néhány ember akkor,és néhány ember most,alábecsüli Sidet.Nagy hiba.Ez felidegesit engem.Az emberek(a load nem tudom mit akart itt jelenteni)nonszensz/képtelen dolgokat beszélnek és irnak a punkról.

-Keith Levene Sid Vicious-ről.(az air-flows-ból).


Bocsi,hogy csak igy tudtam leforditani,de talán több mint a semmi.

2013. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!