Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elütöttek előttem egy kutyát!...

Elütöttek előttem egy kutyát! Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
kb.1 órája történt. Mentem haza, és előttem egy csapat gyerek közül az egyik elzavarta maga mellől a kutyust, hogy ne kövesse, szegény kutya meg annyira megijedt, hogy nem figyelt, és kiszaladt az útra, amikor elütötte egy kocsi. szegény gyerekre ráordítottam, hogy hogy lehet ekkora barom, de nem kellett volna. De a lényeg az, hogy azóta is görcsösen sírok, remegek, és gyomoridegem van. Túlságosan állatbarát vagyok, vegetáriánus, szőrmeellenes, stb.. Hogyan dolgozzam fel?
2013. dec. 20. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem foglald el magad valami értelmes dologgal és nem ezen rágódj.

Nem kellemes élmény, de azért emiatt órákig remgeni beteges dolog, látsziik rajtad, hogy még nem volt komolyabb veszteséged. Ha netám közeli családtagot ütött volna el egy autó, akkor érthetö lenne ez a reakció, de így egyértelmüen túlzás.

2013. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meghalt, ennyi, láttad, h elüti az autó, utólag mit okoskodsz rajta?

ha akkor nem tudtál semmit sem csinálni, jobb már nem lesz.

a kutya önmagától ment az útra, a gyerek csak elzavarta...

2013. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, mindezzel tisztában vagyok. És nem hiszem, hogy elnézést kéne kérnem azért, mert egy ilyen is meg tud viselni. Könyörgöm, ne kelljen már azért meghalnia valakimnek, hogy megértsetek! De köszönöm, már jobb.
2013. dec. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!