Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőre az x faktorban kik...

Jövőre az x faktorban kik lesznek a mentorok azt tudom hogy a geszti kilép és a többiekkel mi lesz? (Alföldi Robi, Tóth Gabi, Szikora Robi? )

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem Szikora marad, amúgy Geszti miért lép ki?
2013. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs :/...nekem az a lényeg h Alföldi legyen :D
2013. dec. 20. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz több ilyen "tehetség!" kutató...
2013. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de lesz megmondták
2013. dec. 20. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Lesz, ahogy Való világ 6 is lesz. Alföldit is csíptem és Szikorát. Gabi elég fiatal volt ehhez a feladathoz. Most mindegy, hogy milyen énekesnő, de mentorként borzastó volt. Geszti pedig nagyon elfogult volt, főleg Tündével.
2013. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Geszti kilép?:O Most hallom először.Szerintem Alföldi marad,hacsak nem kap egy színházat.Gabi is,feltűnési viszketegsége van,még ő fog fizetni,hogy benne legyen az élő adásban...:D Szikora kétséges,nem egy nagy arc,folyton csak a "nyugger tatika"fejét láttuk.Én 4.mentornak valami igazán vicces,egyedi embert várnék.:)
2013. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön Szikora, mint pasi. :D Maradjon Szikora, Gabika meg menjen a francba.
2013. dec. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én a gesztit utáltam már nagyon!Örülök neki hogy kilép.Az hogy nem csíptem annak számos okai vannak:

- Az hogy csak a saját versenyzőit találta szépnek és jónak,a többiét pedig konkrétan a vége felé már a földbetiporta

- Ahogy tavaly beszólogatott Maleknek,most sokkal jobban Alföldinek is

- Hogy annyira fenhordta az orrát,mindig csak neki legyen igaza

- Másokat lenézet

2014. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó,nem veszekedésből,de az utolsó kettő Alföldire is igaz.;)
2014. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyébként igen!Csak most én kifejezetten Gesztire koncentráltam!!!6. voltam.[aki a pontokat írta hogy miért nem bírja Gesztit]
2014. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!