Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nokia lumia 800 telom van a...

Nokia lumia 800 telom van a kiállított darabot kaptam meg. És sztem selejte mert gorilla glass kijelzője van és miaz h minden aprobb karc látszik. Ez mi?! . -_- Most akk hh karcolodik? -_- am meg 120 ezer volt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy gorilla glass attól még ugyan úgy karcolódik csak nem olyan mértékben. Ha meg 120 ezerért megvetted akkor téged úgy átb*sztak, ahogy vagy. Kb 70000-et ér a elefon MAX! Főleg, hogy még kiállított darab...
2013. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy attol még karcolodik , de minden aprobb karc látszik rajta .. Szerintem ennek nem igy kéne lennie -_-
2013. dec. 21. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesze, hogy látszódik. A Gorilla Glass csak a hajszál karcok ellen véd a nagy karcok ellen nem. Így amikor kapna egy nagy karcot akkor valamennyi mennyiségben megkapja így nem nagy karc lesz hanem hajszál karc. Am meg pénz kidobás volt. Ha van rá mód cseréltesd be...
2013. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de pont ez a bajom h a legaprobb karcok is látszanak rajta...-_-. Nem lehet kicserélni , mert ez kiállitott darab volt ,az utolso darab
2013. dec. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!