Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkarcolódott a nokia lumia...

Lev30 kérdése:

Megkarcolódott a nokia lumia 800 mit csináljak?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy nokia lumia 800-at a t-mobilenál, ma felkeltem semmi baja nem volt hátlapjával lefele letettem az asztalra, elmentem zuhanyozi és mire vissza jöttem, volt rajta egy csúnya nagy karc. Rajtam kívül csak a szobatársam volt az egész lakásba de ő esküszik hogy nem csinált vele semmit se. Na de az a lényeg, hogy milyen lehetőségeim vannak, eléggé feldúlt vagyok és nem tudom, hogy mit csináljak, a fólia mennyire fedi el?? van valami teknika amivel el lehet tünteti a karcokat?? mennyi lenne a gorilla glass cseréje?? A válaszotokat előre is köszi :)

2012. dec. 24. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használd, lesz még több karc is.
2012. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nagyon csúnya vagy 2-2.5cm hosszú picit görbe és nagyon idegesít, hogy egy 2 napos telefon így néz ki!! De gondolom majd a fólia is elfed belőle valamennyit.
2012. dec. 24. 10:23
 3/12 anonim ***** válasza:

És ha a szobatársadnak csak úgy magától, úgy, hogy neked semmi közöd hozzá, mondjuk, véletlenül feldagadna a szeme alatt?

A csere szerintem szóba nem jöhet, olyan drága lenne. Én megpróbálnám a fóliát. Szerintem jó eséllyel "eltűnik" alatta. Legalábbis a jelenleginél jobb lesz.

2012. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudtok valami fóliát ajánlani mert annyi féle fajta van. De néztem a gorilla glass-ról videókat és nem olyan könnyű megkarcolni.
2012. dec. 24. 10:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem simán sikerült a C7-em!

[link]

2012. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez bevált nem látszik a képernyő karcolása?? Meg nem is karcolódik??
2012. dec. 24. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Fólia az csak eső után köpönyeg
2012. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy lett karcos. Marha nehéz ezekben kárt okozni.
2012. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem csak te vagy kíváncsi.
2012. dec. 24. 12:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyárilag jár hozzá egy szilikon tok!Ha a T-nél nem adtak akkor jól átvertek!
2012. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!