Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha zongorázni szeretnék...

Ha zongorázni szeretnék megtanulni, akkor mit vegyek?

Figyelt kérdés
Min tudnék játszani, ami nem zongora (költségek miatt azt nem engedhetem meg)?

2013. dec. 20. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
dob, cintányér
2013. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szintetizátor
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gyémántlány ***** válasza:
Kalapácsmechanikás elektromos zongorát! Sima szintetizátort nem ajánlom, ha csak most kezded, mert fontos, hogy érezd, hogyan kell leütni jól a billentyűt, azt pedig a kalapácsmechanika nélkül nem lehet megtanulni.
2013. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kezdetnek elég egy 20e ft-os, használt szinti, hogy kiderüljön, valóban szeretnéd e csinálni. A későbbieket meg úgyis meglátod menet közben.
2013. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagy a kérdező irta HOGY BINCS PÉNZE ZONGORÁRA az 1. válaszoló gondolom troll volt tehát én is a 4. válaszoló véleményén vagyok vegyen egy olcsó de használható cuccot aztán elválik majd akarja-e csinálni ha igen akkor majd vesz amgának egy jobbat
2013. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Nincs
2013. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes szintetizátort meg ilyen szemetet venni. Szerintem kezdj el zongorázni, aztán az órákon meglátod mennyire élvezed, aztán egy fél év múlva ha tetszik akkor egy elektromos (kalapácsmechanikás) zongorát érdemes vanni. Ha pedig hosszú távban gondolkozol, akkor egy jó kis használt pianínót.


Sok sikert!

2013. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legolcsobb pianino, de a legjobb ha beiratkozol egy zeneiskolaba, ott remelhetoleg van hangszer, en 9eve jatszok, es ha elsonek szintin kellett vna nem kezdtem vna, a hagyomanyos kalapacsos billentes jobb nekrm. Ugxh egy olcsobb pianino vagx elektromos zongora.
2014. jan. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!