Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki annyira féltékeny...

Hmm:3 kérdése:

Lehet valaki annyira féltékeny hogy szakít?

Figyelt kérdés
az exemmel mostanában tobbet beszélek mint eddig és bevallotta hogy szeret./azt mondta szép vagyok meg stb..én azt mondtam neki hogy aranyos.és a baratom elolvasta és berágott rám, szerintetek jogosan?.sztem nem hiszen bárkinek mondhattam volna hogy aranyos ha azt mondja szép vagyok.akár ex akár nem...és ezért baratom aztmondta nem akar látni sem beszélni velem..és még lehet szakit is.

2013. dec. 22. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hany eves vagy, kedves kerdezo? igencsak gyerekes gondolkodasod van, neked is, de a 'baratodnak' is.
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hmmm, pont 3 éves

nos nem véletlen, hogy olvasta nálad, minek írad?

2013. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a barátod kicsit túlzásba vitte a dolgot,de ne félj,mert nem fog ez miatt szakítani,ha szeret!

azonban legyen ez intő példa a számodra!

2013. dec. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!