Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Routeres megosztással csak az...

Susmorgo kérdése:

Routeres megosztással csak az eggyik gépen van net a másodlagos gép mindig hibát jelez a kapcsolatban. Miért van ez?

Figyelt kérdés
D-link di-604es routert használok, lényeg hogy csak az elsödleges gépen van net. mind 2 gépen Win7 op van de hibajavításkor vagy azt írja hogy nem tudja a DNS kiszolgálót feloldani, vagy nincs érvényes IP konfig ill. a szokásos kábel kihuz vár majd bedug. de sajnos egyik verzió sem teszi müködövé a szolgáltatást. kiprobáltam azt is hogy kihuzóm a Lant a másodlagolból bedugom az elsődlegesbe és ugy megy kiszürtem a lan foglalat hibáját is mert a másodlagosra lett a net konfigolva igy megy router nélkül is és ugy müködik, de csak akkor ha én adom meg az Ip dns ....stb-t Érdekes két routerrel is probáltam de nem sikerült mindkét gépre Netet varázsolni, hihetetlenül egyik naprol a másikra nem müködik.Probáltam ugy is hogy másik lan karit tettem a gépbe de nem tudja se igy se ugy azonositani a hálozatot, ujra telepittetem a gépet is de ugy sem megy! Légyszi segítsetek!!! :/

2013. dec. 22. 21:44
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem a Windows -t kell nyomogatni, hanem a router webes admin felületét.

Dióhéjban így néz ki egy router beállítása:

[link]

Magyar nyelvű kézikönyv D-Link vezetékes router beállításához:

[link]

2013. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez csak ideig óráig segitett! Fél óra multán megint nem müködött!
2013. dec. 25. 22:07
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Venni kell egy korszerűbb routert.
2013. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!