Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Már...

Mit csináljak vele? Már idegesít nagyon! És nem hagyja hogy együtt legyek a másik barátnőmmel.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,akit már 1.osztály óta ismerek.Egyszer dumáltunk,és kimondtam azt a szót,hogy One Direction

Erre ő elkezdett sikítozni,hogy:hiiiii One Direction,imádom!!!

Ez idegesítő.

És nem hagyja hogy odamenjek a Beához,a másik barátnőmhöz.Vagy ha a Bea megy oda hozzánk,akkor a Szabina elmegy.És egyszer oda akartam menni,és azt mondta,hogy:Nem mész oda!

Mi a kutyámat csináljak vele??????????,


2013. dec. 23. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
attól, még hogy azt mondja "nem mész oda!", te odamehetsz. ne hagyd hogy irányítson. irányítsd te azzal, hogy nem hagyod, h irányítson. ha akar veled lenni, akkor ő fog koslatni utánad, és így máris a te kezedben az irányítás, és azt csinálsz, amit akarsz :)
2013. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz,már meg is tettem.Viszont egyszer odamentem a Beához,és a Merit meg elküldte hozzám két darab papírral,amire az volt írva,hogy te voltál a legjobb barátnőm,meg hogy de már ellenség vagy,meg az volt a vége,hogy:és menj a kedves kis barátnődhöz(most a Beára gondol).
2013. dec. 23. 15:09
 3/3 anonim válasza:
Már bocsánat, de az a barátnőd egy idióta. -.-" Lehet, hogy 1. óta ismered. Na és? Ha azóta megváltozott és idegesítő nem kell vele lenned. És most nem egy "kis aprócska hibájáról beszélünk". Ez beteges. Beát mióta ismered? És ha Bea társaságában jobban érzed magad+ ő nem ilyen, akkor legyél csak vele. Ne foglalkozz a másikkal. Majd ha egyedül lesz, akkor majd nézegetheti magát. Papírt küld mással? Ennek még annyi bátorsága sincs, hogy a szemedbe nézzen. Fú, hagyjuk. Ne szólj hozzá, ne nézz rá! Egyetértek az #1 válaszolóval.
2014. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!