Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell egy ló! Hogy szerezek...

Petra123456 kérdése:

Kell egy ló! Hogy szerezek annyi pénzt hogy vegyek egy lovat?

Figyelt kérdés
:)

2013. dec. 25. 17:12
 1/7 anonim válasza:
A lovat nem megvenni nehez hanem gondozni!!!
2013. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elmultál 15 akkor nyárimunka árából vehetsz 1 kiscsikót amit utána nevelhetsz tanithatsz. Ha nem csak a szüleidre bizhatod h vegyenek.
2013. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előzöhöz még hozzátenném h azért kiscsikot irtam mert a normális nem selejt lovak kb 500.000 nél kezdődnek de ha te olyat akardz sok sikert;)
2013. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:

Minek neked egy ló? amúgy az előttem lévők jól leírták a dolgot.

HA megvan már, akkor kell etetni, tisztítani, naponta foglalkozni vele... szóval a te felelősséged lesz :)

Hajrá, sok sikert :)

2013. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én foglalkozok vele még szép hogy de fogalmam sincs hogy hogy tudjak egyet megvenni
2013. dec. 25. 19:21
 6/7 anonim válasza:
Menj el egy lovardaba, nezegesd simogasd de ha penzed nincs megvenni akkor azt etetni sem lesz orvos stb, megegyszer mondom megvenni meg ha megis tudnad utanna eleg sokba van, es nem olyan hogy majd magat gondozza emg ki ganezza, azert nem kell venned hogy 2x raulsz utanna megunod
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Nem unom meg tudom mit csinálok majd az orvosi dolgokat azokat biztosan állnák a szüleim !!!
2013. dec. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!