Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az abnormális időjárás?...

Mi ez az abnormális időjárás? Mikor lesz már végre mínusz és hóesés?

Figyelt kérdés

Eleget szenvedett mindenki a nyári kibírhatatlan meleg miatt, nevetséges, hogy még karácsonykor is simán lehet pulóverben járkálni, kirándulóidő van, és havazásnak jelét sem látni.

És mielőtt jönnek a válaszok: Nem, nem örülök ennek az időnek, utálom a nyarat, a meleget, a meleg ellen nem lehet védekezni, ha fázol elég felöltöznöd.


2013. dec. 27. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont, hogy örülök neki, hogy nem kellett karácsonykor a havat lapátolni, nem kellett 35 km hóesésben a magyar sz@r utakon vezetnem! Én igen is jól el vagyok hó nélkül, essen ott ahol kérik, vagy nem aggat senkinek!

Amúgy meg attól minuszok igen csak lehetnének, azt én is pártolom!

2013. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd márciusban, mint tavaly. Január végére ígérnek minuszokat inkább, de a globális felmelegedés mellett nemtom te mit vársz.
2013. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja lessz itt még csak tolódik kifelé , az meg külön megváltás hogy nem kell anyázni az utakon járdákon bicikliutakon mert bsszák a közterületesek eltakarítani a két méteres hót ,arról meg nem is beszélve hogy a belvárosban is a házak lakói egyeses leszrák hogy jégpálya van egész télen a házuk előtt és senki meg se bünteti. addig örülök amíg nem kell a havat keringetni.
2013. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Najó, ez rendben van, csak örültem volna a fehér karácsonynak. És nem tetszik, hogy az évi átlaghőmérséklet egyre nagyobb, és minden nyáron melegrekordok dőlnek meg. És télen is.
2013. dec. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!