Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol a hó? Csak én vettem...

Hol a hó? Csak én vettem észre, vagy más is, hogy évről évre kevesebb télen a hó? Nagymamám mesélte, hogy amikor ő gyerek volt, térdig érő havas decemberek voltak. Miért nem havazik? És Egyiptomban miért van hó? Teljesen felborult az időjárás.

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
globális felmelegedés van
2013. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amennyit az emberek szennyezik a légkört és a természetüket... nem is csodálkozom.


Amúgy nem borul fel, csak alkalmazkodik.

2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz rengeteg esik majd megint Márciusban :D
2013. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grielean ***** válasza:
Évről évre egyre kevesebb? Tavaly télen/idén tavasz elején te hol jártál, kedves kérdező?
2013. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Majd nézd meg húsvétkor mekkora hó lesz.
2013. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen lemondok akár több évi hómennyiségemről is akár a kedves kérdező, akár a földművelők javára!
2013. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Grielean! Én azt mondom, hogy télen nincs hó. Hogy Márciusban mi van az már más tészta. Meg amúgy ez is fura, hogy így elcsúsznak az évszakok.
2013. dec. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!