Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időre kell börtönbe...

Mennyi időre kell börtönbe menni bkk-s büntetés esetén?

Figyelt kérdés

van egy 65 ezres bkk-s büntetésem (most nem fogom részletezni de természetesen ők baszták el...)

és kifizetni nem tudjuk, azt meg nem hagyom hogy apám menjen be miattam, úgyhogy tudni szeretném hogyha ez megtörténik hány napot kell leüljek?



2013. dec. 28. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem köztartozás, amiért leültetnek.


Büntetés - felszólítás - ügyvéd - bíróság - behajtó. Ez a folyamat, börtönről itt szó sincs.

2013. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó azzal tisztában vagyok, de a bíróság után, nekem azt mondták 20 nap, csak biztos akarok lenni
2013. dec. 28. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fizetésképtelenség, lefoglalható ingóság/ingatlan esetén közmunka lesz, azt viszont nem tudom, választható-e ez fizetés helyett.
2014. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
és a nagy összeget kifizetem akkor leszállnak az illetőről vagy tovább zaklatják?
2014. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted, miért zaklatnának?
2014. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nincs bármiféle kis kapu ebben az ügyben?

Hogy elengedjék vagy kevesebbe keljen fizetni,úgy hogy már a 6500-nél tartok.

2014. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen miatt senkit nem csukhatnak le.Legfeljebb közmunkára ítélnek vagy behajtócégekkel behajtattják veled.
2014. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy leülöd a közmunka összegét, dehogynem.
2014. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!