Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Brick Au Pair közvetítő...

A Brick Au Pair közvetítő bemutatása-személyes tapasztalatok írása?

Figyelt kérdés
Az interneten kevés információt találni róluk, mégis úgy gondolom ők lehetnek a legjobbak. Személyes tapasztalatokat várok, és azt, hogy mire számítsak, ha őket választom.
2014. jan. 1. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Létező ügynökség és tényleg teljesen ingyen van minden. Ami pénzbe kerül az az iratok feladása, erkölcsi bizonyítvány kiállítása meg nyilván maga a repülő út. Lisa a vezető, aki kedves és segítőkész. Segít, ha nagy gáz lenne a családnál, de úgy tapasztaltam nem szívesen nem ad 3ik családot, ha nem muszáj. Akik fizetős ügynökséggel mentek ki, ők válthattak családot bármikor, ha gond volt.

A fizetőssel csak az a baj, hogy szabály ellenes és nem kérhetne senki pénzt a leendő munkavállalóktól.

Én 2 családnál voltam.

Az első katasztrófa volt, a másodikat ki lehetett volna bírni, de nem akartma magam tönkre vágni.

Az au pairség az modern rabszolság és nagyon szolga lelkűnek kell hozzá lenni, hogy eltud viselni, ami kint van. Nem egy au pairrel találkoztam, akik lefogytak.

A családok nem arról híresek, hogy MINDENT betartsanak abból, amit a meghívó levélben írnak. Biztos akad ilyen, de nem sok.

Én amondó vagyok, az a család ahova au pair kell, ott már GÁZ van.

Örülök, ha másnak bejött ez, de jó látni az árny oldalakat is. Sokan esnek pofára ;)

2016. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!