Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért elvárás szinte az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás szinte az átlag emberektől hogy a nők is dolgozzanak? Nem az lenne a normalis ha a nő inkabb otthon van es a ferje tartsa el? Olyanokra értem akik nem minimalberes ferjjel rendelkeznek persze

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként nem tudnám elviselni, hogy eltartsanak. Nekem szükségem van az anyagi függetlenségre.
2013. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
83%
Nőként mondom, nem tudnék otthon ülni,míg a férjem kidolgozza a lelkét is. Szeretem a munkám, és nem azért tanultam ennyit hogy otthon takarítgassak. Kössz inkább kihagyom.
2013. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
88%
Hülye provokatív kamukérdés már megint...
2013. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Házasságban minden közös a megtakaritas is
2013. dec. 1. 13:57
 5/78 anonim ***** válasza:
82%
Igen, megint valaki provokálni akar. Én pl imádom a munkám, tanultam sokat, hogy idáig eljuthassak és semmi pénzért sem takarítgatnék otthon. Nem is nagyon szoktam, a barátom jobban szeret takarítani, én inkább főzök, ha van időm és kedvem.
2013. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden közös, akkor a munka miért nem?
2013. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
78%

Én nem bírnám ki hogy mindig csak otthon üljek. Szükségem van arra hogy dolgozhassak, hogy önálló keresettel rendelkezzek, a reggeli teára a kollégákkal, a jó beszélgetésekre... Egy érett gondolkodású felnőtt nőnek meg sem fordul a fejében hogy kitartassa magát.

Ha jön a baba az persze más tészta, de a kérdésben erről nem volt szó (de az is Gyes-en levés lenne, és nem kitartatás).

2013. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
78%
Nem elvárás a nők munkája, hanem kényszer, mióta a férfiak nagy része nem keres annyit, hogy elég legyen egy család fenntartásához. A nem "átlag" embereknél pedig a nő döntése, hogy dolgozik-e, vagy élvezi a kötetlen életet.
2013. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
38%

Mert talán a válaszok nem kamuk?

Olyan jó, h itt mindenki ennyire imádja a munkáját és eszébe se jut, h jobb lenne otthon a gyerekkel meg a hobbijával.

Kár, h a környezetemben a nők 99%-nak büdös a munka, itt meg mindenki a munka hőse.

2013. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
73%

Nézd kérdező, azért mert neked annyi szellemi igényed van, hogy otthon ülve főzz és vasalj, azért mások - a többség - ennél egy kicsit többre vágyik. Nagyon sokan szeretnek dolgozni és élvezik a munkájukat, és olyan dolgokat érhetnek el általa, amit soha nem tudnának a háztartásvezetésével - nem véletlen, hogy a MASLOW-szükséglet piramis tetején az önmegvalósítás áll. Ez még a nőknél sem merül ki a háztartás vezetésében.


Ráadásul az eltartottság hatalmas függőséget okoz, mert nagyon szépen hangzik, hogy közös a megtakarítás, de amikor elkezd verni a férjed, vagy egyszerűen elviselhetetlenné válik a kapcsolatotok, és neked nincs semmi pénzed, normális végzettséged, és nincs munkatapasztalatod (mert nevelted a gyerekeket), aztán ennek eredményeképpen sehova nem tudsz lépni, hanem egész életedbe beleragadsz egy boldogtalan, idegölő élethelyzetbe - na, majd akkor megérted, hogy mi a legnagyobb előnye annak, ha dolgozik egy nő.

2013. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!