Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apród? Meg kapom egyáltalán a...

Apród? Meg kapom egyáltalán a csomagot, vagy képesek az emberek ilyenre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy telót vettem (volna) és hétfőn elutaltam 1500Ft-ot, a posta árát, hogy ha meggondolnám magam, ne bukja be az eladó. Azt mondta fel is adta, utánvét,2-3 nap ha jól tudom. és még nem jött meg a csomag, lehet azért, mert nem küldte, vagy csak azért, mert hogy elseje volt tegnap és nincs posta.Nem kellene aggódnom.

2014. jan. 2. 11:06
 1/10 A kérdező kommentje:
esetleg, képes lenyúlni 1500Ft-al?
2014. jan. 2. 11:07
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon okos vagy...


"hogy ha meggondolnám magam, ne bukja be az eladó."


Ilyen nincs hogy meggondolod magad! Utánvétes küldésnél a feladónak nem csak az oda hanem a visszaküldést is fizetnie kell(saját zsebből)-ha úgy döntesz hogy meggondolod magad. Az ilyenek miatt nem mennek bele nagyon sokan az utánvétes küldésbe....

2014. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de remélem nem vert át, mondta, hogy már egyszer elküldte valakinek, aki nem vette át, és saját pénzéből fizette, és ha én se venném át akkor ő bukna rajta, elég hihető volt. igaz, 1500 Ft nem fog földhöz vágni.

kétszer írt azóta, hirdetését törölte, kétszer mondtam neki, hogy küldjön képet a bizonylatról, hogy feladta, de azt mondta hogy nicns otthon, így nem tud, meg nehogy azt hidjem, hogy 7 kiló kenyér áráért sz*rba keverné magát .tegnap írtam neki, hogy biztos feladta-e, mert ha nem keresek másik telefont, és azt mondta biztos, mivel megállapodtunk, de gyanakvó vagyok.

2014. jan. 2. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem átvert, elég egyértelmű. Várj jövőhét hétfőig, utána jelentsd fel.
2014. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

holnapig várok, postás ismerősöm is azt mondta, ma mindenképpen meg kellene érkezzen.

a rendőrség foglalkozik 1500Ft-al is?

2014. jan. 2. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:

A rendőrség foglalkozik még ezer forinttal is. Én úgy jártam tanuskodni, hogy még feljelentést sem tettem, mégis sértetként idéztek be, mert az illető mást is átvert.


Még bőven megérkezhet a csomagod az ünnepek miatt. Az aprod.hu-nak nincs ehhez semmi köze, azt kár belekeverned.

2014. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ezért várok holnapig, mert hogy 2-3 nap az utánvét.

az apródot csak azért írtam bele, mert onnan akartam megvenni.:)

de ha kiderül hogy csalás megadom az adatait, hogy másokat ne tudjon átverni.

2014. jan. 2. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Én személyes átvételt bonyolítok le abban az esetben, ha nem cég, vagy nem vatera/teszvesz az, ahonnan vásárolok. Hiszen a többi hirdetőoldalnak még annyi felelőssége sincsen. Ha nem megy a csomag, tanulópénz, majd legközelebb nem leszel ilyen.


Ja, hogy nem tudod személyesen átvenni? Akkor olyan helyen vásárolok, ami megbízható (és futár), vagy közel van.

2014. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazából diák vagyok, nyári melóból maradt egy kis pénz, meg itt ott segítettem hétvégenként, szóval nekem számítana mert ha mindenkinek elutalok ennyi, akkor semmise maradna. igen, tudom, nem fogom többet. megvárom , jön-e a csomag a héten, ha nem feljelentem.
2014. jan. 2. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:

A feljelentést előzze meg azért még egy kör vele. Előfordulhat az is, hogy nem csaló, csak elakadt valahol a csomag, elkeveredett, rossz címre próbálták kivinni, stb.

Volt ilyen esetem, s az eladó nem is tudott róla. Úgy derült ki, hogy ő hívott, miért nem kapta meg a pénzt tőlem. Végül minden a helyére került.

2014. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!