Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a fegyvered?

Mi lesz a fegyvered?

Figyelt kérdés

Ha kitör a világvége, és a vele járó káoszban egyszer csak berontanak a Te ablakodon is a haramiák, akkor az első tárgyat ami kartávolságon belül van, fegyvernek kell tekintened!

Mi lesz az, és hogyan használnád?



2014. jan. 2. 12:26
1 2
 1/19 II.Dartheon ***** válasza:
40%
Hát.. egy fotelban fekszek, al ábam az asztalra téve, és legköelebb csak a fotel, a billentyúzet, meg az egér van az adott távolságon belül.... Fene xD :D
2014. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
fox rescue bicska
2014. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a számgép asztal fiókban van egy vipera, az ágyam és a fal közé beszúrva egy 45 cm-es bozótvágó, meg még a többi kis rejtett erőforrás :D
2014. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
A távirányítóval ami mindig a közelemben van szemen dobnám az egyiket. Aztán utána alighanem cseszhetném...
2014. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

húha.. én azt hittem ütőképes leszek azzal, ha a nyomtatót hozzávágom a támadóhoz:D


Még!

2014. jan. 2. 12:33
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha eljön a világvége, akkor semmi. De neked sem lesz semmi fegyvered, fegyver sem lesz, támadó sem. Semmi nem lesz.
2014. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a világvégét az emberek fogják elhozni, nem pedig a lét válik nemlétté, vagy egyéb misztikus dolgok... vagyis ha nem tömegpusztító fegyvereket dobnak le ránk a saját fajtársaink, akkor valószínűleg sor kerül majd harcra, akkor pedig szükség lesz bármilyen fegyverre!
2014. jan. 2. 12:53
 8/19 anonim ***** válasza:
A fejem fölötti polcon van egy nagy fényerejű, stroboszkópos zseblámpa. Első körben a szemébe villognék a stroboszkóppal, aztán ha nem segít szét verném vele az arcát. Különben a harmadikon lakok szóval ha valaki be tud mászni az ablakon az meg is érdemli, hogy kicsináljonXD
2014. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudtam róla, hogy a világvégét az emberek fogják hozni. Nem a Mikulás? Az szokott mindenféle hülyeséggel jönni? Nem a humor kategóriába írtad, én meg komolyan vettem.
2014. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Ez trollkérdés, vagy humorba írtad volna? Mi az , hogy az emberek hozzák el a világvégét? De akárhogy is, ha egyszer vége, akkor nem kicsit van vége, hanem egészen.
2014. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!