Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szidjátok ennyien Jade...

Miért szidjátok ennyien Jade Handkammert?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem ismeritek. Csak annyit tudtok róla ami kint van facabookon és egyéb közösségi oldalakon, de valójában nem ismeritek, Ti is ilyenek lennétek a helyében! Nem tudjátok miken ment keresztül.

[link]



2014. jan. 2. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na mert min?

Elég érdekes hogy minden ismert embernek mindig van valami rossz múltja... ugyan minden embernek van csak mi nem takarózunk vele.

Az én szemembe úgyis egy senki mert semmi értelmest nem tud felmutatni csak a fb képeit,ask fm szarságait.

2014. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy volt phiszohológusnál,meg,hogy megujjazták a moziban..ennyi bőven elég..-.-
2014. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sokkal viccesebb, hogy mindig idejön valaki kérdést feltenni, és kételkedik abban, hogy akik szidják, azok ismerik-e. kérdező, te ismered? :D ja nem, biztos te is elolvastál egy történetet arról, hogy milyen rossz neki, és máris jobban ismered mindenkinél...:D


de megválaszolom a kérdésed. ő provokálta ki. normális ember, ha szidják/kritizálják, meghúzza magát, és elgondolkozik azon, vajon mi igaz ebből. de ő nem. nyilvánosan játsza a fejét, és közben meg sír, hogy jajj, mindenki tud róla mindent, és el is mondják a véleményüket erről. :D nos...engem valamiért nem osztanak...akkor az is lehet, én szimpatikusabb vagyok mindenkinek, mint ő? :D vagy inkább azért, mert én nem teregetem ki a magánéletem olyanok előtt, akiknek nincs köze elvileg hozzá.

2014. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!