Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jade Handkammer miért járt...

Jade Handkammer miért járt pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 00:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Mert egy lotyó
2014. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nem volt középpontba,ezért idegösszeroppanást kapott..-.-
2014. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy valószínűleg pont azért, mert az előttem válaszolók ilyenek vele, és öngyilkos akart lenni. Hagyjátok már békén, csak egy 16 éves kislány miért kell bántani?
2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a 16 éves kislánynak lehetne annyi esze, hogy abba hagyja a videózást meg kicsit visszább fog magából. Amúgy kész tanulmány a csaj...ő is meg az a másik is, az a Fanni vagy ki. Mind a kettőt egy fából faragták, egyik se jobb a másiknál. Én csak azt nem tudom, hogy a szülők miért nem tesznek ilyenkor valamit? Ők nem látják, hogy a lányaik mit csinálnak? Nem látják, hogy köznevetség tárgyává teszik magukat ország világ előtt és még büszkék is rá?

Én modern felfogású vagyok és a szólás szabadság mellett állok, de amit ez a lány csinál...istenem, és még büszke is rá...

2014. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen 3-as, ezt úgy mondod, mintha rá lenne kényszerítve, hogy tegye ki a magánéletét a nyilvánosságnak...:D dícsérni kéne szegényt, attól megnyugszik? véleménye bárkinek lehet, ha már ekkora nyomorult, akkor meg kéne tanulni kezelni is az életét...na, de az igazán ismert emberek többsége sem tudja, és inkább nyugtatót szed minimum vagy iszik. mégsem sajnálja őket senki...akkor miért pont ezt sajnáljam?
2014. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!