Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszautazhatnál az időben,...

Ha visszautazhatnál az időben, és lehetőséged lenne változtatni egy történelmi esemény kimenetelén, mi lenne az az esemény, és hogyan változtatnál rajta? Miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat egy lotto otosre beneveznek... meg egy baratnot skippelnek talan... a inkabb nem, a rossz is kell az eletbe!:)


Ez amugy nem lehetsefes, mert ha visszamesz es megvaltoztatod a multat, akkor eltorlod azt a jelensikot, ahol visszamesz (mert akkor ugye nem tortent meg a rossz, tehat nincs okod visszamenni)... es ha eltorlod a visszamenes jelensikjat, akkor nem is mentel vissza... vagyis ha az eletedben a mult is ugy zajlodott, mint ahogy viyszamentek es megcaltoztattak... keves film erzekelteti jol amugy, a Harry Potter 3ban sikerult! Ha megfigyeled, ott is pl a siriusos dementoros jelenetnel elsore is megmdnekul... elvegre ott volt a kesobbi enje es megmentette sajat magat... ez igy logikus!

2014. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
De ha visszamész az idöben, és megváltoztatod a multadat, akkor nem történik meg hiszen megváltoztattad. Nagyon nehéz idöutazás témában bármit is elmagyarázni mert nagyon bonyulult dolgok ez...
2014. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is tisztában vagyok, de mondjuk, ha a jelenen csak minimálisan változtatna a múlton való változtatás, akkor min változtatnátok? :)
2014. jan. 3. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:

En irtam, ha mar visszamentem, akkor egy lottoszelvenyt tuti kitoltenek:P

Meg idonkent agamra szolnek, hogy "kelj mar fel, megint kapkodni fogsz".. esetleg hogy hasznaljam ki a lehetosegeimet, ha felajanlottak (pl a mai napig banom, hogy egy boncolason nem fogdostam meg a tudot meg az agyat, pedig felajanlottak:/)

De ugy igazan olyan dolog, amit inkabb ne tettem volnammeg, vagy megakadalyoztam volna,,olyan egy se jut az eszembe:)

1#es voltam:)

2014. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Neandervölgyieket szállítanám el egy életképes bolygóra, hogy majd a jövőben vagyis most találkozhassak velük és megnézhessem, hogy hova fejlődtek és miben térnek el biológiailag a mai embertől, milyenek a mindennapjaik és miket fedeztek fel. :)))

Így a külön bolygón az itteni élet zavartalanul fejlődne tovább és megtörténne minden, mivel a Neandervölgyiek evolúciós zsákutcák voltak, hacsak nem történt az, hogy az emberek fejlődésében fontos szerepet játszottak a Neandervölgyiek kihalása. De ezt szintén csak ezzel a kísérlettel tudnám megvizsgálni. :)))

2014. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy hogyan készültek a piramisok, aztán előreugornék az időben, és tarkón lőném Adolf Hitlert.
2016. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fonyod válasza:
Ahogy 6os is írta, kinyírnám Gavrilo Proncipet (ő követte el a szarajevói merényletet) és Adolf Hitlert
2022. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fonyod válasza:
*Principet (7es vok)
2022. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!