Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ötleteitek vannak egy...

Betszy kérdése:

Milyen ötleteitek vannak egy ajándék elrejtséhez és hozzá kincskereső térkép készítéséhez?

Figyelt kérdés
A barátom szülinapjára egy ezüstnyakláncot venék vagy valami egyéb kicsi dolgot.De nem akarom csak úgy áradni neki, gondoltam valahova elrejteném , egy helyre eldugnám ahol nem kaphatná meg más, vagy egy barátjánál rejteném el.De kevés ötletem van , hogyan alakíthatnám ki a térképet, vagy utasításokat, hogyan találhatja meg. Azt szeretném, hogy különleges legyen...kérlek segítsetek, ha van ötletetek vagy tudtok valami forrást ehhez...

2014. jan. 3. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Már csináltam ilyet párszor, bár csak kis gyerekeknek csokival. :D A ház, udvar gyors rajzával kezdtem, ahol x mutatta az első megállót. Itt újabb papír fogadta őket rejtvénnyel a következőig és így tovább. A te esetedben, ha van időd rá, akkor egy kézzel gépelt vagy olyan ismerősöd segítségét kéred, akinek nem ismeri fel az írását. Egy komoly levelet hagysz valami távoli rokontól esetleg előző lakótól. Idézetek, versrészletek, netről valami kép is segíthetne. És ezt a térképet borítékolva, megcímezve a postással egy időben dobnád be a posta ládátokba, hogy még a levél érkezése se legyen feltűnő. A nyakláncot pedig értelem szerűen valami használaton kívüli helyre kell helyezni, pl pince, padlás, fal, padló rejtek. Esetleg lehetne egy dobozkában, amit valami olyan helyre ragasztanál és fednél el, ami már régóta ott áll. Pl korábbi háztulajdonosnál inkább a házban, kertben. Ha meg távoli rokon írja, akkor a lehetőségek végtelenek. Még beszervezheted ha van egyik ismerősöd használaton kívüli régi házát vagy bármit.
2014. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!