Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Playstation 3 multiplayer?

Playstation 3 multiplayer?

Figyelt kérdés
A playstation 3 kb egy allig 1 mb-os nettel lehet rajta multizni (szoftver frissítést megoldom)

2014. jan. 3. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
?
2014. jan. 3. 20:41
 2/4 anonim válasza:
Lehet, nekem január közepéig volt korlátlan mobilnetem és azt osztottam neki míg nem szereztem be egy routert. Az a net 4,37 mBIT/sec -es volt és egy MB az a MBitnek a 1/8-ada, szóval kb olyan félmegás volt és lagg nélkül ment, talán 10 percenként volt egy kisebb megakadás. Azért ez részemről ilyen vészmegoldás volt, sokkal jobban szeretek a normál otthoni netről játszani, de bevált.
2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk itthon nincs lehetőség ilyenre mert olyan helyen lakunk ezért most úgy van hogy van egy mobilnet (vodás) amit hónap végén (25.-én) begyorsítják 5mbp-re de 8gb adatforgalom van ami ha elfogy kb 1mb-s net lesz ha belassítják vagy 512 kb-s
2014. jan. 4. 16:49
 4/4 anonim válasza:
1 megabájtos vagy megbites? Mert nem mindegy. Mondom fél megás nettel jól el lehet lenni, csak addig mással nem szabad terhelni a hálózatot, ezért necces ez a dolog.
2014. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!