Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek irjak központi felvételi...

Minek irjak központi felvételit ha nem számít abba az iskolába ahova megyek?

Figyelt kérdés

a szüleim azt mondják hogy gyakoroljak rá meg az internetem is van ilyen hülyeség h meg lehet nézni a megoldásokat 300.Ft-ért. meg minek strapáljam magam ha ugyse számít?

ha meg irnám jóra attól még nem lenne nagyobb az esélye hogy fölvegyenek...szóval nem értem...(eleve nem akartam megírni ők vettek rá) és állandóan evvel nyaggatnak h tanuljak rá meg minden...de minek?????

én nem értem

már megkérdeztem tőlük de azt mondták hogy semmi nem számít :O



előre is köszi a segítséget :)


2014. jan. 5. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert nem biztos, hogy felvesznek oda, ahol kulon felveteli van, es akkor ha rossz lenne a kozpontid, akkor szarban lennel, hogy ha ide nem, akkor olyanba kell menni, ahol szamit... az meg ratyi lesz a kozponti miatt


meg amugy a kulon felvetelik is hasonlitanak a kozpontihoz, szoval kell a gyakorlas

2014. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!