Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki 1 osztályból megy központi...

Aki 1 osztályból megy központi felvételit írni azokat az embereket nem teszik egy terembe?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy van bemegyek és kilesznek téve a nevek és hogy melyik terembe kell menni ? vagy ez hogy működik ? VALAKI SEGÍTSEN !!
2011. jan. 21. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az én sulimba úgy van, hogy bemész a suliba, ott volt egy pult és regisztrálni kellett( azt hiszem alá kellett írnom, hogy jelezzem, hogy ott vagyok) aztán vagy ki volt írva a nevem az egyik ajtóra, ahova kellett mennem, vagy megmondták regisztrálásnál.Nálunk ABC sorrend szerint voltak egy teremben, mindenki külön padba ült, szóval 1 osztályból mehettek egy helyre, csak külön padba kell ülnöd.
2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Nem, úgy van,hogy ahogy beérsz a suliba az aulában legalább5-6lapon kilesznek irva a nevek névsorrendbe,termekkel együtt. Ha nagy városban laksz,akkor a városban csak 1 suliban írnak,tehát a közeli sulik is szerintem,plusz a városban található sulikból akik mennek központizni azok mind odamennek.Nálunk úgy volt,hogy amikor beültünk a terembe akkor gyorsan végigkérdezte a tanár aki ott volt velünk hogy ez ittvan? ez ittvan?stb...
2011. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!