Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor zárt be az Otthon...

Mikor zárt be az Otthon Áruház Budapesten a Rákóczi út 74. szám alatt?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy ismerősömmel egy túró rudiban, egyikünk úgy emlékszik, hogy kb 4 éve zárhatott be, másikunk úgy tudja, hogy már minimum 20 éve nem üzemel. Az interneten nem találtam róla semmi konkrétumot, ha valaki esetleg az információ birtokában van, vagy pontosabb tudja belőni a zárás évét, azt megköszönném. :D
2013. febr. 27. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, de ha be lehet szállni a fogadásba, én is inkább a 20 évre szavazok :)

És megpróbálok utána nézni

2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a 20, mert már 8 éve is teljesen poros, piszkosak voltak az ablakai.
2013. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 éve még tuti nyitva volt, mert anyuék ott vették az étkezőgarnitúrát, ami kb. 18 éves. :) Úgy rémlik, mintha abban még én is jártam volna, kb. 14-15 éves koromban (ez úgy 15-16 éve volt), akkor még nem volt mellette az az üveg irodaház, hanem egy terecske volt csak.
2013. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen...most belegondoltam, milyen idős vagyok és mennyire repül az idő....

Amúgy most jut eszembe, hogy 4-5 éve lehetett kb. amikor valamivel próbálkoztak abban az épületben, volt ott szépséghibás háztartási gép, meg ilyesmik, lehet bútor is, bent nem voltam...nem lehet, hogy az ismerősöd arra emlékszik? Az Otthon Áruház bezárása, meg e között a próbálkozás között üres volt az épület....ahogyan sajna most is az.

(3-as voltam)

2013. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Snapsy válasza:
Kb. 1999 körül, miután a Centrum fuzionált a Skálával. Utána 1-2 évvel tönkrement, de lehet, hogy még abban az évben, nem emlékszem.
2014. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!