Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjon haverom a barátnőj...

Mit mondjon haverom a barátnőjének hogy elengedje Pestre?

Figyelt kérdés

Jó magam kedden délután megyek pestre, és szerda este vagy csütörtök délelőtt jövök haza egerszegre. na most az a helyzet, hogy haveromat fel akarom hívni magammal hogy bulizzunk egyet, barátnők nélkül, csak sajnos az ő barátnője nehezen engedi el őt, és valamit ki szeretnénk találni, hogy el tudjunk menni végre ketten bulizni egyet. Csak 2 nap lenne az egész, 1 vagy max 2 éjszaka amit nélküle töltene.

Tudna valaki valami értelmes!!!! alibit kitalálni, hogy hova kell mennie a srácnak budapesten??

Légyszi segítsetek, könyörgök normális válaszokat! :)

Köszi pacsi



2014. jan. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézus!

én annyit tudok hozzáfűzni a dologhoz, hogy ha bármilyen okból hazudni kell egy kapcsolatban, akkor az már rég rossz...

mondja meg a nőnek, hogy kanbulizni megy, majd jön.. én is így szoktam:D azzal a különbséggel, hogy az én barátnőm (ha a kanbuli utánra meg van beszélve, hogy együtt megyünk ideoda) akkor küldd sms-t, hogy "nyugodtan igyatok meg még egy sört, mert az egyel későbbi busszal megyek" <-- ilyen egy jó nő!:D

2014. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy te ilyen jó nőt fogtál ki :) de itt nem ez a helyzet, viszont a válaszodnak semmi köze a kérdéshez barátom
2014. jan. 5. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

csak annyi, hogy a haverodnak meg kéne "nevelni" a nőjét, hogy elfogadja

hazudni, meg alibit találni semmiképpen nem érdemes.. de a barátnőjének semmi jogga megtiltani ilyesmit.. ahogy a haverodnak sincs joga megtiltani semmit a csajnak.. vagyis szerintem álljon oda a csaj elé és mondja, hogy "figyelj babám, majd jövök, addig is sok puszi, szia":D

2014. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs értelmes válasz, a haverod sürgősen koptassa le a nőjét. Itt tart a tudomány jelenleg, ennél okosabbat nem tudok mondani.
2014. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!