Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnjak egy ilyen...

Mit csinálnjak egy ilyen helyzetben? Megszakítsam a legjobb barátnőtnőmmel a kapcsolatot, ha közben azt állítja, hogy nem csak ezért barátkozott velem, még mindig legjobb barátnőjének tart, csak nem merte bevallani?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel néhány hete nagyon sokat vagyok együtt, mondhatni őt éreztem legjobb barátnőmnek. Egy ideje ez a barátnőm eléggé a szexbarátom ellen van, folyton lebeszél róla. Meg is győzött, hogy hagyjak fel ezzel. Gondoltam egy kívülálló jobban átlátja a dolgokat. Megbeszéltem a sráccal, hogy most már ne szórakozzunk egymással, felejtsük el ezt végre. Tegnap elmentünk mindannyian bulizni és ott ezek ketten eléggé összemelegedtek. Elég nyilvánvaló, hogy kihasznált. Csak azért barátkozott velem, hogy megszerezze magának a srácot. Kiderült, hogy már hónapok óta bele van esve.
2011. márc. 5. 14:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!