Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz? Vagy nem én vagyok túl...

Gáz? Vagy nem én vagyok túl hülye? ( többi lent )

Figyelt kérdés
5.-dikes vagyok és minden osztály társam festi magát . Én meg csak a körmöm ( feketére:3^-^ koponyáminyonyo ) és mindig beszólnak meg piszkálnak h én miért nem festem magam . Én erre általába ennyit mondok : bocs az én k*** anyámat h nem akarok 5.-esen egy kimázolt k*** lenni tényleg bocs . Há dikk:o-.- ( én utána elmondok egy nem a nememhez illő trágár cucckombosítást ) de nem is reagálnék így ha nem ilyen flegmán vagy hogy a f*** mondják h : miért nem fested magad ?? Fiú vagy ?? Undi! ( de tök normálisan mert ügye persze 5.-dikesen mindenkinek kell magát festeni háá' persze egyértelmű [ F*** IRONIC ] ) most én vagyok a nokedli oktopusz vagy ők a nokedli oktopusz? ( bocsánat szóhasználatom ér nagy HErBY és szefi fan vagyok:3 )

2014. jan. 5. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, add át kérlek a részvétem a nyelvtantanárodnak, mert ezen a szövegen csak úgy tudtam átmenni, hogy leraktam a padlóra a monitort! xD

Általános iskoláról van szó egyébként?

2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az első mondat után leszakadt a pofám...
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen álltalánosról:D ha nem arról lenne szó akkor nem is írtam volna ki ezt a kérdést.xdd:"D
2014. jan. 5. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor minden tiszteletem az osztálytársaidé, és a szüleié!!

Egy vonzó nőnek különben sem kell a smink, és ez mellett az a sok púder, festék és a többi kence az évek során úgy megöregíti majd a bőrüket, hogy később azért kell majd festeniük magukat mint egy útszéli k..va!

Nincs veled semmi gond! :)

2014. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!