Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne nekem egy GARDEN MASTER...

Lenne nekem egy GARDEN MASTER lánfürészem és akár mien karbit teszek rá csak fullad! Nem tudok már vele mit csin! Valaki segitene mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd el olyan messzire, hogy még a visszhangját se halld meg, és vegyél egy rendes láncfűrészt, például egy Husqvarna-t. Tudom, hogy kétszer-háromszor annyiba kerül mint egy ilyen Garden Master, Partner, MTD, meg a többi, de ezekhez legalább kapsz alkatrészt, és ha baj van vele, akkor megtudják csinálni!
2014. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Jajj, mert akinek husqvarnája van annak soha nincs ilyen problémája. Ne röhögtess már.) Pont most döglött be egy ilyen husqvarna gépem ugyanígy de új korától ilyen szar mert dönteni se tudtam vele mert megbillentve folyton befulladt és most dobjam jó messzire...

Számtalan oka van, szimering, karbi, vagy üzemanyagtank szellőztető szelep. Nálam ez utóbbi.)

2019. dec. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!