Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha nem küldte el...

Mit tehetnék ha nem küldte el a csomagot?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem, december 28. án feladtam 1 ruhát cseréltünk 1 csajjal a neten, elsőbségivel ajánlva adtam fel, mondta hogy ő is felrakja, de írt hogy nem tudta majd másnap a férje rakta fel simán, de azóta sem jött meg azt írta felrakta meg utána néz miért nem kaptam meg most meg törölte magát, szóval biztos nem rakta fel, ilyenkor mit tehetek?
2014. jan. 6. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
megtanulod, hogy nem postazol semmit, vagy ha igen, kizarolag utanvettel. bar gondolom a cime megvan, ha nagyon raersz meg van valami izmos baratod, elmehetsz szemelyesen is erdeklodni...
2014. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól átvertek
2014. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megvárhattad volna míg neked küldik el-

Nem neked kellett volna kezdened a küldést

2014. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak tértivel lett volna szabad küldeni

Mert akkor ott van a "bizonyíték", hogy tényelg

föl lett adva-

2014. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagyis ha csak úgy adták föl "simán"

Nem biztos, hogy megkapod

Kérdezted tőlük, hogy adták fel?

Vagyis nem ajánlva kellett volna elküldeni, hanem tértivel

2014. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy volt megbeszélve hogy elsőbségivel,ajánlva rakjuk fel 1 nap ő írta meg ő kért meg hogy küldjük el a bizonylatot e-mailben én meg is tettem,de ő...

írni fogok neki levelet a címére mert nem fogom annyiba hagyni,gyűlölöm az ilyen csalókat..

2014. jan. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!