Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki 80%+-ban hasznos...

Van olyan aki 80%+-ban hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés
és több mint 10 oldalnyi megválaszolt kérdéssel rendelkezik? minél többet válaszolok annál lejjebb megy pedig szerintem okosakat mondokXD

#válaszírok
2014. jan. 7. 01:19
 1/9 cathilina ***** válasza:
100%
Nekem például 21 oldalnyi megválaszolt kérdésem van éppen, pedig régebben töröltem a listámból azt, amire több, mint két hete nem jött új válasz. Ez még minimum 6-7 oldalt jelent. Amikor ezt a választ írom, 83% az arányom.
2014. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

nekem pont 10 oldalnyi megválaszoltam van, elég ritkán járok fel, csak ha már nagyon unatkozok. most 86%-on vagyok.

mondjuk szerintem ez nem csak attól függ, hogy milyen válaszokat adsz, hanem attól is, hogy kik olvassák.

van, hogy teljesen értelmetlenül lepontoznak, mert nem tetszik nekik az igazság vagy akármi.

épp nemrég válaszoltam egy angolról fordítós kérdésre, ami simán le lett pontozva, pedig helyesen fordítottam. az utánam lévő pontosan ugyan azt írta, az övé nincs lepontozva... ennyit erről :D

2014. jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 213 oldalnyi, de van egy két surmó ( közöttük egy több accountos) akinek szúrtam a szemét, így lettem 77%-os 84%-ról 2 hónap alatt...
2014. jan. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem pár nap alatt lepontoztak pedig nem is trollkodtam :S
2014. jan. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 64 oldal van, pedig néha trollkodtam is :(
2014. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

92 oldalnyi megválaszoltam van.

Mindenki azt hiszi, hogy okosakat mond :)

2014. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

28 oldal, jelenleg 85%. Én mások szerint is okosakat mondok, nem csak szerintem. :)

(És most felpontoztam mindenkit. :) )

2014. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott érdekelni másoknál és magamnál sem a százalék. Ha számomra hasznos az illető tanácsa, akkor úgy is megszívlelem, ha mit tudom én 20%-a van, és gondolom, mások is így vannak az én válaszaimmal. Aki nyavalygó kamaszoknak ad tanácsokat vagy sokat ír a vallás, szerelem, politika, gyereknevelés témakörökbe, az hiába ad hasznos választ, úgyis rengetegen le fogják pontozni. Nincs is semmi értelme ezeknek a százalékoknak, bár lehet valakinek nem elég anyáznia a másik embert, hanem az is kell a lelki békéjéhez, hogy megnyomja azt a piros kezet.
2014. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hm hm hasznos tanácsok akkor majd nem úgy írok mintha én találtam volna fel a spanyol viaszt az majd biztos segít, mindenkit felpontoztam ^^
2014. jan. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!