Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OBI-ba be szabad vinni kiskuty...

OBI-ba be szabad vinni kiskutyát? Természetesen kézben lenne végig?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem szabad.
2014. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Mi ez a "kutyát vigyünk magunkal mindenhová ahová csak megyünk" mánia? Amúgy nem, nem lehet!
2014. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gelazso ***** válasza:
100%
németo.ban lehet. a vevö a király
2014. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt meg én kérek elnézést, hogy elviseljenek és kiszolgáljanak..
2014. jan. 7. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehet vinni, és valahol érthető is. Az élaltok nem ilyen helyre valók, még akkor sem ha a zsebedben elfér.

Sok ember nem is nézné jó szemmel több okból is.

Az egyik, hogy sokan allergiásak a kutyára. Sajnos én is. Ráadásul olyan szinten allergiás vagyok rá, hogy ha olyan lakásba megyek ahol kutya van, rögtön prüszkölök, bekönnyezik, bevörösödik a szemem. Már arra sem emlékszem milyen kutyát simogatni. Így például nekem nagyon nem lenne jó ha véletlenül éppen előttem, vagy mögöttem, vagy mellettem sétálnál kézbe fogva egy kutyát. De sokan vannak akik nem allergiásak rá, csak felháborodnának, hogy mi szabhatja meg, hogy milyen állatot lehet vinni az OBI-ba vagy Ikeába vagy más üzletbe. Bárki jöhetne azzal, hogyha te az ölebedet beviheted, akkor semmi akadálya annak, hogy Józsi bevigye a pitbullját végül is jól nevelt vagy Géza bevigye a tacskóját, vagy Laci a boxer kutyáját. Vagy abba se lehetne belekötni ha Tomi a csuklyás patkányát a zsebében hozná be, végül is neki meg ő a kedvence. Vagy Marika a Bagira kandúrját hozná be.

Ezért is mondtam, hogy az állatok helye nem az üzletbe való..

Tudod a vakvezető kutyákat sem engedik be sok helyre, pedig abban még nekem sem lenne kifogásom.

2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Bauhausban én már láttam kiskutyát a bevásárlókocsiban. Kutyapárnán ült. Megkérdeztük, itt kapható-e?

:D

2014. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beengedték a kutyát!!!
2014. jan. 9. 09:39
 8/8 anonim válasza:

Kedves 2/7 anonim! Mi ez a “fogyatékos hozzáállás”? Miért ne vihetné sok ember magával a kutyáját? Van aki családtagként tekint rá, nem szeretné egyedül hagyni, jobban érzi magát ha a kutyus is vele van, nem mellesleg ha ölebről beszélünk mégis ki a francot zavarna, észre se veszi az ember.

Akik meg allergiásak vagy hisztisek erre, őszintén miért? Nem nyomja a képedbe a gazda a kutyát, nem csinál olyat ami téged bármiben zavarna, akkor neked mit fáj ez? Az ilyen besült gondolkodású emberek miatt van ennyire kevés állatbarát hely, mert ilyen hisztit vágnak le ok nélkül az ilyen emberek….

2023. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!