Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőre kismotort lehet...

Repülőre kismotort lehet vinni? (természetesen a bőröndöknél)

Figyelt kérdés
1hét múlva megyünk nyaralni a 22hónapos fiúnkkal,és szeretnénk elvinni a kismotorját,azt a kis műanyagot,szinte súlya sincs.Valaki vitt már fel?Hogyan kell feladni?Lehet a babakocsival együtt?Kell külön szólni,ha igen mikor?Pénzbe kerül?
2012. jún. 1. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Fillérekért vennék ott, ahova utazok. nem ér annyit a csomagolása, kerülgetése.
2012. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyerkőccel ingyen csak egy darab, összecsukható babakocsit engednek felvinni a gépre, mást nem. Valamelyik légitársaságnál olvastam, hogy lehet kérni valami gyerekhez kapcsolódó csomag szállítását is, mint pl. utazóágy vagy autós gyerekülés, de ezért is külön kell fizetni. Nem tudom, minden társaságnál van-e ilyen, én vagy a wizzair-nél, vagy az easyjet-nél vagy a ryanairnél olvastam. Egyégként szerintem szimplán úgy tudjátok elszállítani, ha beleteszitek egy táskába, és az lesz pl. valamelyiktek kézipoggyásza.
2012. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm május elején utazott Németországba és ő kézipoggyászként vitte fel a repülőre. Nem volt becsomagolva, csak simán. Nem volt semmi gond vele, nem szóltak érte, csak a csomagátvizsgálásnál megkérdezték tőle, hogy van-e még valami a zsebében, esetleg egy kisautó?:)))
2012. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Törökországban nem lehet kapni ilyet,ismerőstől tudom,ők is vitték a kismotort törökbe,nem csomagolták be,csak úgy simán,csak nem értettem hogy mivel vagy hova adták fel,tehát a csomagokkal leadták vagy hogy..,meg ez 6-7évvel ezelőtt volt.Tehát kézipoggyászként fel lehet vinni?De ha nekem van egy kézipoggyászom,ami táska,akkor is felvihetem mellé ingyen,vagy külön fizetni kell érte?
2012. jún. 1. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ryanairnel lehet, mint csecsemofelszereles. Kulon kell foglalni ra. Azt hiszem 3-4 ezer korul van.
2012. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi.ma bementünk az utazási irodába megkérdezni,és felhivta a hölgy hogy lehet e vinni,és lehet szerencsére,nem kell külön fizetni rá,a babakocsival együtt rakják be.
2012. jún. 1. 19:52
 7/7 anonim válasza:
Az én fogalomtáramban a kismotor az 50ccm-es segéd motor kerékpár
2018. jún. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!