Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék kérni,...

Tippeket szeretnék kérni, hogy egy óvodás korú gyereket hogy tudnám tanítani a német nyelvre úgy hogy érdekelje és lekösse a gondolatát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ovodás kisgyereket ne az idegennyelvre akard tanítani, mert akkor még magyarul se fog normálisan kommunikálni!
2014. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Némettanár vagyok, ennek ellenére tökéletesen egyet értek az előttem szólóval! Igen, egyfelől azt is mondják, hogy kisebb korban ragadnak meg jobban az idegen nyelvi dolgok, ugyanakkor én is feleslegesnek tartom addig, amíg az anyanyelvén nem tud jól kommunikálni. Utána némettagozatos osztályba még mindig járathatod már alsótól is.
2014. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Költözni fogunk Németorszégba hamarosan, úgyhogy muszáj tanítanom valahogy. Nem szeretném, ha egy kukkot sem értene majd az ottani oviban. Magyarul gyönyörűen beszél, amúgy meg más kiscsoport óta valamilyen szinten tanulnak németül az oviban is, de ez kevés...
2014. jan. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!